OGC, které zastupuje mezi herními komunitními centry Olomouc a zakládá si na edukaci a výchově nových hráčů našla nového parťáka na poli sportu a to domácí klub SK Sigma Olomouc.

Sigma se stejně jako ostatní prvoligové fotbalové kluby pohybuje také ve světě esportu a účastní se například e:LIGY ve hře FIFA. Právo reprezentovat modrý dres Hanáků v soubojích s ostatními ligovými soupeři si nyní můžete vybojovat i vy a to 9. října od 10.00 v Olomouc Gaming Center. Kde se odehraje kvalifikační turnaj o sloty v esportovém týmu Sigmy! Získat právo reprezentovat Sigmu v esportové e:LIZE 22/23 může nyní každý.

Podmínky účasti jsou jednoduché:

věk účastníka 16+

donést si vlastní konzoli SONY PS (přece jen ji máte propojenou s vlastním účtem, na místě budou konzole, ale každý raději hraje na své)

hledáme více reprezentantů

Můžete se těšit na reprezentaci Sigmy, pohár, lístky na Sigmy proti Slavii, to nejlepší možné zázemí v OGC kde budete moci i trénovat a streamovat!

Tak neváhej a registruj se v OGC na Hálkově 2 v Olomouci nebo přes naše sociální sítě. Šanci má naprosto každý

Video ke spolupráci s SK Sigma Olomouc a Olomouc Gaming Center - velmi se těšíme na chystané eventy, projekty a společné akce, které povedou k edukaci dětí v rámci gamingu a sportu a nejen nich, ale právě i důležité kategorie, kterými jsou právě jejich rodiče.